Pavasario žiedų medus 1Kg
Pavasario žiedų medus 1Kg
  • Pavasario žiedų medus 1Kg
28 In stock

2.Medus Pavasario žiedų 1Kg

7,20 €
Su mokesčiais

Pavasario žiedų medus

Pavasario žiedų medus surinktas iš vyšnių, obelų, ievų, blindžių, pienių ir kitų ankstyvą pavasarį žydinčių augalų. Medus auksiniai geltonos spalvos, pasižymi švelniu skoniu.

Kiekis
Turime

SKU:

1MPZ

Categories:

Medus Pavasario

Medus Pavasario, Skonio ir grynųjų maistinių medžiagų puokštė – Lietuvoje surinktas Bičių pavasario medus. Mūsų bičių šeimos, gyvenančios maloniai natūralioje aplinkoje, kruopščiai renka nektarą iš gėlių, kuris pavirsta šiuolaikišku ir kokybišku medumi. Šis medus žavisi ne tik savo skoniu, bet ir unikalia gamtos kūrinių įvairove, kurią gali patirti tie, kurie jį ragauja. Išbandykite mūsų Bičių pavasario medų ir pabūkite sveikos gyvensenos dalimi!

Pavasario žiedų medus

Pavasario žiedų medus surinktas iš vyšnių, obelų, ievų, blindžių, pienių ir kitų ankstyvą pavasarį žydinčių augalų. Medus auksiniai geltonos spalvos, pasižymi švelniu skoniu.

Pavasario žiedų medus žvalina, suteikia daug energijos, stiprina imuninę sistemą bei pastebimai pagerina savijautą.

Pavasario meduje 

yra žymiai daugiau maistinių mikroelementų, nes priešingai, nei vasarą medų bitės neša ne iš kelių, o keliolikos augalų. Juk gausiausiai gamta žydi pavasarį. Pavasariniame meduje žiedadulkių koncentracija yra dešimtis kartų didesnė nei vasariniame meduje. Dėl šios priežasties jis labai greitai susikristalizuoja.

1MPZ
28 Prekės

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password