Vasaros medus dėžutėje 500g.
Vasaros medus dėžutėje 500g.
  • Vasaros medus dėžutėje 500g.
  • Vasaros medus dėžutėje 500g.
  • Vasaros medus dėžutėje 500g.
7 In stock

Vasaros medus - Premium klasės pakuotėje 500g.

10,11 €
Su mokesčiais

Vasaros medus,Vardinė GYVAS MEDUS pakuotė, tai dovana išskirtiniam klientui, kuriam aktuali kokybė ir estetikaheart.png
Tai išskirtinio skonio ir dizaino vasaros medus, pelnias ne vieną apdovanojimą už savo kokybę ir aukštos klasės dizainą.
Laukinio, Dzūkijos krašto Vasaros medus. Surinktas iš laukinės gamtos augalų, pievų ir miškų. Auksinis Liepų žiedų medus

Kiekis
Turime

SKU:

VMV 050

Categories:

Medus Vasaros

Medus Vasaros

Ilgai lauktas skonio atradimas – Lietuvoje surinktas Bičių Vasaros natūralus medus. Mūsų bičių šeima, ramioje ir natūralioje aplinkoje, atiduoda širdį kiekvienam nektaro lašui, kuris virsta šiuolaikišku ir gardžiu medumi. Bičių Vasaros medus - tai tikras vasaros skonis, prisotintas gėlių aromato ir natūralios saldumo harmonijos. Mėgaukitės sveiką gyvenseną palaikančiu delikatesu ir leiskite Bičių Vasaros medui tapti jūsų dienos karūna!Vasaros medus,Vardinė GYVAS MEDUS pakuotė, tai dovana išskirtiniam klientui, kuriam aktuali kokybė ir estetikaheart.png

Tai išskirtinio skonio ir dizaino Vasaros medus, pelnias ne vieną apdovanojimą už savo kokybę ir aukštos klasės dizainą.

GYVAS MEDUS - Laukinio, Dzūkijos krašto Vasaros medus. Surinktas iš laukinės gamtos augalų, pievų ir miškų. Auksinis Liepų žiedų medus. Vasaros medaus spalvos gali svyruoti nuo šviesiai gelsvos iki tamsiausio gintaro spalvos.

VMV 050
7 Prekės

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password