Bičių žiedadulkės 1Kg.
Bičių žiedadulkės 1Kg.
  • Bičių žiedadulkės 1Kg.
6 In stock

Bičių žiedadulkės 1Kg.

35,00 €
Su mokesčiais
Bičių žiedadulkės 1Kg, norintiems gyventi sveikai! Tai gyvas gamtos papildas duotas gamtos.
Šie maži, spalvoti žiedų grūdeliai daro stebuklus. 
1Kg. dozė, tai vieno žmogaus kursas metams laiko, vartojant po šaukštą kartą dienoje.

Būkite sveiki, vartodami gamtos duotus vaistus ir mums nereikės stovėti eilėse prie cheminių preparatų.
Kiekis
Turime

SKU:

bž1

Categories:

Žiedadulkės

Kas yra bičių žiedadulkės?

Žiedadulkės, tai vertingas, biologiškai aktyvus bičių produktas. Bitės žiedadulkes renka pavasarį ir vasarą iš įvairiausių žiedų, laukinių ir kultūrinių augalų.  Kiekvieno augalo žiedadulkių forma ir spalva ir netgi skonis yra skirtingi. Taip skraidydamos nuo žiedo prie žiedo, bitės žiedadulkes suvilgydamos nektaru bei seilėmis, sulipdo į mažą rutuliuką prie užpakalinių kojelių. Per vieną skrydį bitės surenka maždaug po 20 mg žiedadulkių.


Žiedadulkių nauda, vitaminai:

Svarbiausia bičių žiedadulkių sudėtinė dalis – pilnaverčiai baltymai (jų yra apie 26-40 proc.). Žiedadulkėse yra 5-7 kartus daugiau aminorugščių, negu jautienoje ir kiaušiniuose, be to, jose yra nukleino rūgščių ir nukleoproteidų, apie 20 proc. augalinių riebalų. Didelė dalis vitamino D. Žiedadulkėse yrair B grupės vitaminai: Bj, B2, B5, B6, PP, E, biotino ir folinės rūgšties. Jie stiprina nervų sistemą, skatina kraujo gamybą.  Taip pat nemažai vitamino C ir rutino, kurie didina viso organizmo kraujagyslių, o ypač kapiliarų atsparumą. nuo sklerozės.  Iš daugelio mineralinių medžiagų, aptinkamų žiedadulkėse, bene svarbiausias yra kalis. Jo yra 400 mg/100 g žiedadulkių.. Nemažai yra fosforo ir magnio, kurie reguliuoja medžiagų apykaitą, atpalaiduoja kraujagyslių spazmus, o geležis, cinkas ir kobaltas padeda kovoti su mažakraujyste.(Šaltinis;Bitininkas.lt)


Alergija

Žmonės dažnai baiminasi naudoti bičių žiedadulkes dėl galimos žiedų alergijos, vadinamos šienlige. Bet tai nėra tas pats, savo chemine sudėtimi ir biologiniu veikimu jos skiriasi.


Kaip vartoti žiedadulkes?

Bičių žiedadulkes galite vartoti ištisus metus. Suaugusiam rekomenduojame po kelis arbatinius šaukštelius, jei naudojate kelis mėnesius be pertraukos, darykite trumpą, kelių savaičių pauzę.

Jas galite naudoti vienas, užgeriant vandeniu, nors jos labai maloniai tirpsta burnoje. Galite maišyti su medumi, dėtis į kokteilius, vaisių ar daržovių salotas, tai  jūsų skonio improvizacija.
Dažnai žmonės baiminasi duoti bičių produktus vaikams, mes drąsiai raginame bandyti. Reikia pradėti nuo mažo grūdelio ir jei vaikutis jaučiasi puikiai, palaipsniškai didinkit normą.
bž1
6 Prekės

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password