• Išparduota
Bičių pikis, 50g.
Bičių pikis, 50g.
  • Bičių pikis, 50g.
  • Bičių pikis, 50g.
Out of stock

Bičių pikis, propolis 50g.

5,99 €
Su mokesčiais

Bičių pikis – galingiausias bičių ginklas Jūsų kovose su virusais ir kitais mikroorganizmais.

Kiekis
Išparduota

SKU:

BPP

Categories:

Bičių produktai

Dar senovėje žmonės žinojo, kad bičių pikis (žinomas kaip propolis) gydo žaizdas, malšina skausmą, mažina tinimą, šalina blogą kvapą. Pirmieji bičių pikį kaip gydymo priemonę pradėjo vartoti patys bitininkai, pastebėję, kad avilyje arba drevėje, kur gyvena bičių šeima, labai švaru.

Bičių pikis – tai geltona, tamsiai ruda arba raudonai ruda bičių darbininkių surinkta medžiaga, skirta apsaugoti avilį nuo infekcijų. Žinoma, kad pikis pasižymi didžiule gydomąja galia, tačiau dar netgi ne viskas, ką jis gali, šiandien atskleista.

Pikio poveikio spektras gana platus: naikina mikrobus, virusus, grybelius, slopina uždegimą, pasižymi antioksidacinėmis ir biostimuliuojamosiomis savybėmis. Žinoma, pikis, kaip ir kiti bičių produktai, vartojamas ne tik susirgus, bet ir profilaktiškai, sveikatai stiprinti. Be to, pikis – senėjimo priešas.

Bičių pikis aktyvina žmogaus imuninę bei hormoninę sistemas. Be to, ši natūrali medžiaga beveik dvigubai suaktyvina ląstelių medžiagų apykaitą bei jų dauginimąsi – tai lemia žaizdų gijimą ir įvairių uždegimų slopinimą

BPP

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password